Ankamar 6'ncı mağazasını açtı

Adını 'kalite ve uygun fiyat' ile tescillemiş bulunan Ankamar, 6'ncı mağazası Ordu Kumbaşı Mahallesi'nde açtı

Ordu’nun önemli yerel markalarından olan Ankamar marketlerinin Kumbaşı 6'ncı şubesinin açılış töreni yoğun ilgi ve katılım ile adeta mitinge dönüştü. Açılış törenine Büyük Şehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, Karadeniz Perder Başkanı Osman kalafat (Kalafatlar) ve Yönetim Kurulu Üyelerin Hikmet Apaydın (Apaydın market), Kerem Varan (Varan market) market sahipleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende konuşan Ankamar Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dinçsoy; 4 ortak ve 5 çalışan ile işe başladıkları bu sektörde bugün 250 çalışanı ve 6 şubesi ile hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını belirterek,”Kaliteden ve uygun fiyattan ödün vermeden halkımıza hizmet vermeye, Ordu’nun ekonomisine ve istihdamına katkı sunmaya devam edeceğiz.”diye konuştu
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş da Ankamar ailesinin yerli sermayenin neler başarabileceğini gösterdiğini belirterek, hayırlı olmasını diledi. Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyer da Ankamar’ın 6. Şubesinin hem Ordu’ya hem de Perşembe’ye hizmet vereceğini belirterek, şirkete ve yöreye hayırlı olmasını temenni etti.

Büyük Şehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da 6.şubenin Ankamar ailesine, çalışanlarına ve Kumbaşı halkına hayırlı olmasını dileyerek,yerli kuruluşlara destek olunmasını istedi.Yılmaz ”Yerli kuruluşlarımızın güçlenmesi ilimizin de güçlenmesi demektir.Bunun için bizler de alışverişlerimizi yerel markalarımızdan yaparak onlara destek olmalıyız.

Yeni açılan Kumbaşı şubesi 1000 metrekare alanda 4 kasa ve 40 çalışanı ile hizmet vermektedir.